top of page

Iepazīstieties ar komandu

Profesionalitāte un Atbildība

Mūsu darbiniekiem darbs ar bērniem ir patiesais aicinājums un sirdsdarbs, jo, lai strādātu ar bērniem – bērni ir jāmīl

ina2.jpg

Ina Bērziņa

pirmsskolas skolotāja

Strādājot bērnudārzā, katra diena ir citādāka un tas arī ir pats interesantākais šajā darbā. Nevienā citā darbā nav iespējams gūt tik patiesas un priecīgas emocijas, kā tas ir darbā ar bērniem. Nenovērtējamu prieku un gandarījumu jūtu, kad redzu darba rezultātu, tad  ar smaidu sejā vienmēr nodomāju, ka pūles nav bijušas veltas.

Mans darbs ir mīlēt,

Un tā kā skudrai

Uz pleciem smilgu-baļķi nest

Un upi, kura maldās mežos,

Aiz rokas līdz pat jūrai vest.

Mans darbs ir mīlēt.

Un nevienu no it neviena nešķirot.

                                                    

                                    (L.Briedis)

samanta.jpg

Samanta Vilmane

pirmsskolas skolotāja palīgs

Šajā darbā nozīmīgi ir ikdienu skatīt bērna acīm, ar viegluma sajūtu un dzīves pilnīgumu, ko katrs esam pieredzējuši bērnībā. Prast šīs sajūtas saglabāt arī pieaugot un prast tās pielietot darbā ar bērniem, ir tieši tas, kas ir tik nenovērtējams. Tas katru dienu padara interesantu un aizraujošu.

selīna.jpg

Selīna Spūle

pirmsskolas skolotāja palīgs

Mani sauc Selīna. Esmu studente un šobrīd studēju. Savā brīvajā laikā nodarbojos ar savu iemīļoto hobiju (jāšanas sportu). Bērnībā auklēju savu mazo māsu un šis process iepatikās, tāpēc nolēmu iegūt jaunu pieredzi ar bērniem. PPII Kāpēcīšu Skoliņa strādaju jau otro gadu un pateicoties foršajam kolektīvam, spēju darbu savienot ar mācībām.

samanta p.jpg

Samanta Putene

pirmsskolas skolotāja palīgs

Kaut man ir tikai 23 gadi, PPII Kāpēcīšu Skoliņa esmu pavadījusi jau vairāk kā 12 gadus 😊, bērnībā gan vakarus, gan vasaras pavadīju bērnudārzā, mammai palīdzot darbā ar mazajiem – ar bērniem vienmēr ļoti ātri sadraudzējos un atradu kontaktu, kopā rotaļājāmies un mācīju viņiem cept smilšu kūkas. Bet, studējot (citā specialitātē) sāku strādāt par skolotāja palīgu un šobrīd veicu arī vadītāja palīga pienākumus.

vivita.jpg

Vivita Zeiļuka -Putene

vadītaja

20210504_154801.jpg

Ilze Ulbika

pirmsskolas skolotāja 

Sveiki. Mani sauc Ilze. Audzinātāja esmu aptuveni kopš 2017.gada. Jau bērnībā patika pieskatīt radu bērnus, bet nekad neiedomājos, ka kādreiz strādāšu par audzinātāju. Šobrīd pašai aug aktīvs divgadnieks, ar kuru kopā darbojoties  smeļos idejas darbam ar bērniem dārziņā. Bērni man ir iemācijuši uz dzīvi paskatīties ar bērna acīm, ka katrs nelielais ikdienas sīkums, var būt kas liels un piedzīvojumiem bagāts  bērniem. 

Ar bērniem strādājot esmu  radoša, aktīva, mīļa un klātesoša ikdienas situācijām grupā, lai sniegtu atbalstu un apskāvienu, kas tik bieži bērniem ir vajadzīgs.

Esmu PPII Kāpēcīšu Skoliņa dibinātāja un vadītāja. Savu lolojumu – Kāpēcīšu Skoliņu esmu veidojusi kā vietu, kur ikviens bērns justos gaidīts, mīlēts un īpašs. Kā vietu, kur vecāki justos saprasti, uzklausīti un viņi zinātu, ka šeit viņu bērns būs mīlēts, cienīts un drošībā. Savu komandu esmu veidojusi no cilvēkiem, kuriem intuīcija likusi uzticēties un gandrīz vienmēr tā mani nav pievīlusi.

Darbs ar bērniem ir ļoti svarīgs gan mums - pedagogiem, gan Jums – vecākiem, tāpēc vēlos novēlēt ikkatram vecākam –

Lai Jums pietiek Mīlestības,

Lai Jums pietiek Laika saviem bērniem,

Pažēlojiet savus bērnus, bet ne par daudz,

Esiet stingri un prasīgi pret saviem bērniem, bet arī ne par daudz,

Esiet visi kopā ļoti laimīgi, un, lai pēc daudziem, daudziem gadiem Jūs saviem bērniem esiet tikpat vajadzīgi kā šodien, un, lai Jūs esiet viņiem paši Svarīgākie – Vienmēr!

bottom of page