top of page

Rotaļnodarbības

Jautrība un Radošums

Rotaļīga mācīšanās, sadarbošanās un jaunas prasmes jeb lietpratība ir mūsu izglītības programmas mērķis un pamats. 

Mums ir svarīgi, lai  mēs risinātu problēmas un konfliktus kopā, rūpētos cits par citu un draudzētos, lai mūs dienas garumā pavadītu daudz siltu apskāvienu un daudz pozitīvu emociju. Katram bērnam ir sava individualitāte, bet mēs esam daļa no sabiedrības un mums jāpieņem sociālās normas.

Māksla

Bērniem ir ieteicams sākt mācīties zīmēt un gleznot jau no agra vecuma. Bērnu radošums izpaužas krāsās, dažādās rokdarbu tehnoloģijās un fantāziju lidojumā.

Mūzika

Mūzikas māksla palīdz risināt estētiskās audzināšanas uzdevumus, tā māca uztvert, izjust un izprast . Mūzikā bērns mācās uztvert dažādus raksturus un mākslas tēlus.

Sports

Sporta nodarbību galvenais mērķis ir pievērsties fiziskām aktivitātēm ar mērķi uzlabot un nostiprināt garīgo labsajūtu un fizisko veselību.

Valoda

Radoši darbojoties ar skaņām, vārdiem un teikumiem, mēs veidojam izpratni par valodu un tās uzbūvi.

Matemātika

Palīdz efektīvi apgūt matemātikas pamatus pirmsskolas vecuma bērniem, piešķirot skaitļiem, figūrām un mērvienībām vizuālu un taustāmu nozīmi.

Daba

 Mācāmies mīlēt visus gadalaikus – ziemu, pavasari, vasaru un rudeni. Iepazīstam  un pētām dzīvniekus, augus un dabas parādības. Katrs gadalaiks sevī slēpj brīnumus, kuri ir jāatklāj.

bottom of page